O firmie

Kim jesteśmy i co produkujemy?

Jesteśmy polską firma zajmująca się wytwarzaniem produktów z naturalnego kamienia. Naszym celem jest popularyzacja oraz udostępnienie nowoczesnych rozwiązań z branży kamieniarskiej – wynikiem czego składniki naszej oferty są zawsze nowatorskie, trwałe i solidne.

Dowiedz się więcej
na temat kopalni granitu MD Granit

Czym charakteryzują się nasze produkty?

Możemy pochwalić się szeroką gamą produktów, powstałą w wyniku wieloletniej działalności oraz licznych rozmów z naszymi klientami. Wiemy na co trzeba zwrócić szczególną uwagę oraz jakie rozwiązania są najczęściej wymagane przez odbiorców. Monitorujemy każdy etap produkcji oraz mamy rygorystyczne wymagania wewnętrzne, czego efektem jest wysoka jakość naszych produktów –jesteśmy w stanie udowodnić to licznymi certyfikatami oraz zrealizowanymi zamówieniami. Tworzymy nasze produkty z myślą o tym, żeby latami mogły być użytkowane oraz dokładamy starań do ich designu i estetyki tak, aby można było cieszyć nimi oko.

Dlaczego stawiamy na klienta?

Nasza marka jest rozpoznawana nie tylko w kraju, ale także za granicą. Cenimy sobie bliską i długofalową współpracę z naszymi klientami, stąd zapewniamy korzystne warunki współpracy oraz dogodne formy kontaktu. Nasza pozycja rynkowa jest możliwa tylko dzięki umieszczeniu klienta w centrum naszych zainteresowań. Wszystkie nasze usługi i rozwiązania są podyktowanie dbałością o relację z nim. Naszym atutem są kontakty z firmami przewozowymi, czego wynikiem jest dostarczenie zamówienia prosto pod wskazany adres. Obsługujemy zamówienia na terenie całego kraju.

Po więcej informacji
na temat produktów z granitu

Dlaczego warto zamawiać u nas?

W procesie wytwórczym wybieramy najlepszy kamień z naszej Kopalni Granitu w Strzegomiu. Naszą siłą jest załoga oraz nowoczesny sprzęt maszynowy. Liczne szkolenia, dopracowane procedury i doświadczony dział produkcyjny pozwala na zrealizowanie najbardziej nietypowych oraz wymagających zleceń. Liczne zlecenie sprawiły, że ciężko nas zaskoczyć, ale nie uciekamy od wyzwań – które się przed nami stawia.