Opornik granitowy MD Granit
- materiał wykończeniowy najlepszej jakości

Opornik granitowy to materiał wykończeniowy, który pełni rolę obrzeża trzymającego w ryzach kostkę granitową. Jest on szczególnie przydatny w budowie dróg, ulic czy parkingów i świetnie komponuje się z innymi materiałami z budowlanymi z granitu, takimi jak kostka granitowa. MD Granit oferuje oporniki, które odznaczają się niebywałą trwałością i estetyką wykonania.

Jakie rodzaje oporników produkujemy w MD Granit?

  • opornik granitowy cięty
  • Opornik granitowy cięty charakteryzuje się gładką powierzchnią i jako obrzeża pasuje do większości wykończeń.

  • opornik granitowy surowo-łupany
  • Powierzchnia granitowa opornika jest nieregularna i niewyszlifowana - dosłownie „surowa". Dzięki takiemu wyglądowi, świetnie sprawdza się jako wykończenie w stylowych ogrodach i na tarasach.

Dostępne kolory

Dlaczego warto wybrać oporniki granitowe z hurtowni MD Granit?

  • nasze oporniki granitowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uderzenia
  • granitowa powierzchnia jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne
  • zapewniają ładny i estetyczny efekt, który sprawdza się w każdym miejscu
  • są niemal nieścieralne, mrozoodporne i niepalne

Oporniki granitowe
- cena, wymiary, wykonanie

Hurtownia MD Granit dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy produkty spełniające najwyższe standardy. Dodatkowo, wydobywany przez nas granit spełnia normy jakościowe, które są potwierdzone certyfikatami i deklaracjami zgodności. To wszystko sprawia, że oferujemy produkty odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Dowiedz się więcej
na temat oporników granitowychMD Granit

MD Granit - oporniki granitowe, kostka i nie tylko!

MD Granit to hurtownia granitu, która od lat proponuje swoim klientom najwyższej jakości wyroby z tego wyjątkowego kamienia naturalnego. Dysponujemy własną Kopalnią Granitu w Strzegomiu, która została odznaczona Medalem Europejskim - najwyższym odznaczeniem potwierdzającym wysoki poziom oferowanych produktów w przemyśle kamieniarskim.

Zainwestuj w produkty z najtrwalszego i najbardziej estetycznego kamienia naturalnego! Granit od lat sprawdza się w budownictwie, architekturze i dekoracji wnętrz. Jego zastosowania są nieograniczone, a wszędzie tam, gdzie jest używany, można spodziewać się niebywałej trwałości i stylowego wyglądu. Oporniki granitowe od MD Granit to gwarancja najlepszego wykończenia dróg, ulic czy parkingów. W zestawieniu z naszą kostką granitową prezentują się świetnie i bezpiecznie trzymają kostkę w ryzach.

Granit to nasza pasja i wiemy o nim wszystko! Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Wybierz mądrze - wybierz MD Granit!

Zobacz również Kamień Ogrodowy