Schody granitowe MD Granit
- wieloletnia trwałość i efektowny design

Schody to element wyposażenia wnętrza, który może decydować o charakterze i stylu całego domu. Ich wybór jest więc szczególnie ważną kwestią i należy dobrze go przemyśleć. Nie chcesz nijakich schodów, które nic nie wnoszą do przestrzeni? Wybierz stopnie granitowe od MD Granit i ciesz się wyjątkowo efektownym wyglądem!

Wybierz granit
- kamień naturalny, którego możesz użyć wszędzie!

Każde schody powinny być przede wszystkim bezpieczne, solidne i pasujące do otoczenia. Gdzie takie znaleźć? Oczywiście w MD Granit! Jesteśmy polskim producentem granitu i wyrobów z niego. Oferujemy naszym klientom jeden z najczystszych kamieni granitowych w Polsce, profesjonalne doradztwo i gwarancję najwyższej jakości!

Granit to skała głębinowa, która powstała w wyniku zastygnięcia magmy wulkanicznej pod powierzchnią Ziemi - temu procesowi zawdzięcza swą wytrzymałość i nieszablonowy wygląd. Nie bez przyczyny znajduje swoje zastosowanie w budownictwie oraz architekturze. Dzięki odporności na czynniki mechaniczne oraz na mróz, schody granitowe mogą być śmiało wykorzystywane zarówno w projektach przestrzeni otwartej, jak również we wnętrzach

Dostępne kolory

Eleganckie schody z granitu
- stylowy element każdego wnętrza

Kamienne schody to synonim elegancji i świetnego gustu, a ich obecność może dodać wnętrzu charakteru i oryginalności. Kiedyś takie rozwiązania jak schody z granitu, stosowano tylko w urzędach lub bogatych rezydencjach. Na szczęście, teraz granit jest coraz bardziej doceniany i wybiera się go także w prywatnych domach.

Schody granitowe wewnętrzne to strzał w dziesiątkę, jeżeli chcesz nadać w pomieszczeniu bardziej charyzmatycznego stylu. Świetnie sprawdzają się zarówno w zestawieniu z klasycznym wystrojem wnętrz, jak i w wśród surowych dodatków w industrialnych przestrzeniach. Są jednocześnie uniwersalne i bardzo charakterystyczne.

Granit jest materiałem, który praktycznie się nie ściera, i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego wizualnymi zaletami z pewnością jest trwały i piękny wygląd, a także uniwersalność i ponadczasowość. Te wszystkie cechy sprawiają, że idealnie wpasuje się niemal w każde wnętrze!

Schody zewnętrzne granitowe
- odporne na pogodę i zachowujące swoje piękno

Dlaczego warto zdecydować się na schody zewnętrzne z granitu? Nie tylko robią one świetne wrażenie, ale z pewnością wytrzymają nawet najsurowsze, najbardziej zmienne warunki pogodowe i na długi czas zachowają swoje naturalne piękno. Granit na schody zewnętrzne gwarantuje, że będą one wytrzymałe i estetyczne przez bardzo długi czas.

Co jest szczególnie ważne przy wyborze schodów do dwór? Warto zwrócić uwagę czy materiał, z którego są wykonane, jest trwały, odporny na urazy mechaniczne i antypoślizgowy. Jeżeli chcesz mieć takie solidne schody zewnętrzne to granit jest dla Ciebie najlepszym wyborem!

Płytki granitowe na schody
- jak wybrać najlepsze?

Granit to jeden z najbardziej twardych materiałów na rynku, co powoduje, że płyty granitowe na schody to wybór coraz większego grona osób. Do tej pory, najczęściej używało się go w projektach budynków użyteczności publicznej, ale staje się coraz bardziej popularny także przy budowie domów.

Na schody zewnętrzne granit sprawdzi się idealnie, ponieważ prócz walorów wizualnych, odznacza się niebywałą uniwersalnością. Tak samo w przypadku schodów wewnętrznych! Ludzie, którzy decydują się na ten kamień, najczęściej mają wysoko rozwinięty zmysł estetyczny oraz cenią sobie świetną jakość i ponadczasowość. Granit przyciąga wzrok swoim niebywałym wyglądem, a jego nieregularne wzory czynią go jeszcze bardziej wyjątkowym i atrakcyjnym tworzywem.

Dowiedz się więcej
na temat schodów granitowych MD Granit

Dlaczego warto wybrać akurat granitowe schody?

  • są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia
  • są odporne na przebarwienia, ścieranie, wilgoć i bród
  • można je wykorzystać wewnątrz i na zewnątrz
  • Mostowe krawężniki granitowe
  • prezentują się ekskluzywnie i oryginalnie
  • wzbogacają i urozmaicają przestrzeń
  • są bezpieczne i bardzo trwałe

Ile kosztują schody z granitu? Cena takiej inwestycji zależy od wielu czynników, np. ilości stopni i grubości, jaki ma mieć płyta granitowa na schody. W MD Granit cena jest ustalana z klientem - robimy wszystko, aby była korzystna i adekwatna do jakości, którą oferujemy!

MD Granit - granit ,który zachwyca jakością

Nie wiesz jakiego materiału użyć do swoich schodów? Jakie schody wybrać, aby przez lata zachwycały trwałością i wyglądem? W MD Granit z przyjemnością doradzimy w tej kwestii i przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Granit jest naszą pasją już od wielu lat. Ten wyjątkowy kamień wydobywamy w naszej Kopalni w Strzegomiu, która została odznaczona Medalem Europejskim - najwyższym w przemyśle kamieniarskim odznaczeniem potwierdzającym wysoki poziom oferowanych produktów.

Cenimy granit za jego wytrzymałość i niebanalny wygląd. Tworzymy z niego wyroby, które spełniają najwyższe standardy, są trwałe i estetyczne - jedne z nich to właśnie schody granitowe zewnętrzne i wewnętrzne. Ogromną uwagę przywiązujemy do wykonania i materiałów, dzięki czemu jakość schodów od MD Granit jest wyjątkowa.

Zobacz także: Oporniki Granitowe