Płytka granitowa MD Granit
- luksus w Twoim wnętrzu.

Płytki podłogowe znajdują swoje zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz, balkonów, tarasów, a także podjazdów i schodów. Szczególnie płytki z granitu to najbardziej uniwersalny i najczęściej wybierany materiał. Dlaczego tak się dzieje? Wpływ na to mają zarówno aspekty techniczne, jak i wizualne. Prócz świetnej wytrzymałości, granit daje poczucie luksusu i prestiżu - idealnie sprawdzają się we wnętrzach firm, instytucji, domów jednorodzinnych czy rezydencji. Szukasz płyt najlepszej jakości? Takich, które zachwycą niebanalnym wyglądem i jakością? Wybierz MD Granit!

Dostępne kolory

Płytka granitowa szara
Granit

Szara płyta

plytka-granitowa-czarna
Granit

Czarna płyta

Granit to nasza pasja. MD Granit to hurtownia granitu, która od lat dostarcza produkty najlepszej jakości z tego kamienia. Nasza Kopalnia Granitu w Strzegomiu otrzymała Medal Europejski, czyli najwyższe w przemyśle kamieniarskim odznaczenie potwierdzające wysoki poziom produktów.

Jesteśmy pewni, że podłoga granitowa to podłoga, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Płyty podłogowe z granitu dodają każdemu projektowi niebywałego stylu i wyrafinowanego charakteru. Ich niepowtarzalność czyni je wyjątkowymi i jedynymi w swoim rodzaju, przez co każdy projekt z ich użyciem staje się jeszcze bardziej indywidualny.

Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki z granitu?

Posadzka granitowa to od lat synonim elegancji i trwałości. Niegdyś kojarzono ją głównie z wykończaniem budynków użyteczności publicznej i bogatych rezydencji prywatnych. Dzisiaj granit stanowi eleganckie wykończenie także domów jednorodzinnych i mieszkań. Gdzie najlepiej się sprawdza?

 • płytki granitowe zewnętrzne
 • Płyty granitowe na taras albo balkon to gwarancja, że nawet najbardziej srogie warunki atmosferyczne nie popsują nam podłogi.

 • płytki granitowe podłogowe
 • Granit na podłogę znakomicie wygląda w domu/ pomieszczeniu, a dodatkowo współpracuje z ogrzewaniem podłogowym - dobrze akumuluje ciepło i oddaje je przez dłuższy czas po wyłączeniu zasilania instalacji.

Dowiedz się więcej
na temat płytek granitowych MD Granit

Rodzaje płytek MD Granit według sposobu wykończenia:

 • płytki granitowe płomieniowane
 • Granit płomieniowany zdecydowanie robi wrażenie swoim wyglądem i chropowatą powierzchnią, a przy tym jest antypoślizgowy. Doskonale sprawdza się na tarasach, balkonach czy podjazdach.

 • płytki granitowe polerowane
 • Granit polerowany charakteryzuje się gładką powierzchnią o wysokim lustrzanym połysku. Oddaje całą kolorystykę i piękno kamienia naturalnego. Poler nadaje posadzce granitowej tzw. efekt mokrego kamienia. To rodzaj płytek idealny do zastosowania wewnętrznego.

 • płytki granitowe szczotkowane
 • Wszystkie kafle granitowe są szczotkowane, ale ich powierzchnia pozostaje szorstka i antypoślizgowa. Szczotkowane granitowe płytki mają właściwości zbliżone do powierzchni płomieniowanej o lekko ostrzejszym charakterze.

MD Granit - niepowtarzalne i trwałe płyty granitowe.

Dlaczego warto wybrać granit od MD Granit?

Główną cechą płytek powinna być ich wytrzymałość. Nawet najpiękniejsza płyta nie zda egzaminu, gdy będzie się kruszyć, ścierać lub pękać. To wiąże się często z nadprogramowymi kosztami i remontem. Właśnie dlatego w MD Granit stawiamy tylko na produkty z granitu - kamienia naturalnego, który odznacza się niebywałą wytrzymałością i odpornością na wszelkie urazy mechaniczne! Dlaczego warto zdecydować się na nasz granit?

 • jest wysoce odporny na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne
 • ma wysoki stopień ścieralności, nie rysuje się i nie pochłania wilgoci
 • zachowuje piękno na długo i jest prosty w utrzymaniu
 • gwarantuje stylowy i naturalny efekt wizualny
 • można go stosować wewnątrz i na zewnątrz

Płytki od MD Granit - najwyższa jakość i zachwycające efekty.

Zainwestuj w to, co ponadczasowe i piękne! Szeroka gama naszych produktów czeka na Ciebie - każdy z nich charakteryzuje się niebywałą trwałością oraz wyjątkowym wyglądem. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować czysty i trwały granit, płytki najwyższej jakości, a także wiele innych wyrobów, takich jak schody, parapety czy krawężniki.

Nasza marka powstała z pasji i zaangażowania ludzi, którzy doceniają walory granitu. MD Granit to polska hurtownia , dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Interesuje Cię płyta granitowa na wymiar? Szukasz czegoś wyjątkowego? Skontaktuj się z nami! Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania klientów i dopasować produkty idealnie do ich potrzeb. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie wedle preferencji danej osoby. Wybierz producenta z doświadczeniem i ciesz się płytkami, które zachwycą trwałością i wyglądem na długie lata!

Zobacz także: Parapety Granitowe